WARZYWA

Suszone warzywa stają się coraz popularniejsze, a wielu kucharzy nie wyobraża sobie bez nich pracy. Suszone buraki, nać selera, czy pomidory świetnie zachowują swoje naturalne właściwości i z powodzeniem mogą zastępować świeże produkty w naszej kuchni. Możliwości ich wykorzystania są właściwie nieograniczone. Rewelacyjnie sprawdzają się w przygotowywaniu zup i sosów oraz wszelkiego rodzaju farszów. Na pewno warto wzbogacić suszem warzywnym przyrządzane sosy i dipy.

Ekosusz jest firmą, która zajmuje się przetwarzaniem żywności. Głównie zajmujemy się produkowaniem suszu z plonów pozyskanych z obszarów Puszczy Noteckiej i Doliny Noteci. Dokładamy wszelkich starań, żeby przetworzone przez nas produkty były najwyższej jakości. Wiemy ile czasu i wysiłku potrzeba do opanowania wszystkich procesów technologicznych związanych z przerobem: grzybów, jabłek, czy buraków. W naszej firmie używamy profesjonalnego sprzętu do suszenia, krojenia oraz porcjowania i pakowania żywności. Cały proces produkcyjny ściśle kontrolujemy i utrzymujemy w reżimie sanitarnym.

Z obszarem Puszczy Noteckiej jesteśmy emocjonalnie związani od dziesięcioleci i potrafimy docenić ogromne walory ekologiczne tego terenu. Na przestrzeni wielu lat, udało nam się poznać wiele tradycyjnych receptur, które teraz wykorzystujemy do produkcji naszych produktów spożywczych. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania konsumentów, którzy szukają produktów ekologicznych, bezpiecznych dla zdrowia.

Chętnych zapraszamy do współpracy:
tel. 691 941 725
mail: sklep@ekosusz.pl
adres: Dzierżążno Małe 62
64-730 Gmina Wieleń

BEATIT SP. Z O. O.
ODDZIAŁ DZIERŻĄŻNO MAŁE 62
64-730 GMINA WIELEŃ

INFO@BEATIT.TV
NIP 7811948400
REGON 367406806
TEL +48 691 941 725